| Week | Ma | Di | Wo | Do | Vr | Za | Zo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
| 32 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
| 33 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
| 34 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 35 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
| 36 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Beschikbare aankomstdag Gekozen periode Beschikbare datum Niet beschikbaar | |||||||
Gemütliches Ferienhaus in besonders attraktiver Lage, leicht erhöht am Seeufer des Saljen gelegen. Das Haus hat eine große, teils überdachte Veranda zur Seeseite, mit herrlicher Panoramaaussicht zum See und umliegenden Wald!
Im Ferienhaus erwarten Sie eine helle Küche mit Essecke und ein
geräumiger Wohnbereich mit Sitzecke und Schlafcouch. Zudem ein SZ mit
2B über Eck, ein Bad mit Dusche/WC sowie eine kleine, holzbefeuerte
Sauna für max. 2 Pers. vorhanden. Genießen Sie die Sonnentage und
langen, hellen Sommerabende draußen auf der Veranda mit herrlichem
Seeblick! Kleine, felsige Uferlinie sowie Bootssteg und Badetreppe
gleich unterhalb des Ferienhauses. Der See gilt als gutes Angelrevier,
mit u.a. Hecht, Barsch und Zander.
Das Haus teilt sich ein Grundstück mit dem Eigentümer, der etwa 20 Meter weiter wohnt.
Es gibt ein Ruderboot, das im Preis inbegriffen ist, sowie einen Elektromotor, der vom Eigentümer gemietet werden kann. Bitte beachten Sie, dass Sie Ihr eigenes Boot oder Ihren Motor nicht mit zum See bringen dürfen.
Die Umgebung ist mit ihrer reichen Flora, vielen Laubbäumen, zahlreichen Seen und hügeligem Terrain besonders reizvoll und abwechslungsreich für Naturliebhaber. Goldwaschen am Flusslauf Ädelfors etwa 8 km weiter möglich. Zu Astrid Lindgrens Värld sind es ca. 58 km, zu Grube Kleva Gruva etwa 18 km. Besuchen Sie auch den Kletterpark Little Rock bei Klavström (40 km) oder die Skianlage Kettilsås Skiddanläggning bei Vetalanda (15 km). Zum Glasriket und Kosta Outlet fährt man etwa 75 km.
Een toerist in Zweden heeft veel mogelijkheden voor een indrukwekkende vakantie. Het land heeft een prachtige natuur, variërend van mooie stranden, ruige rotsen, bijzondere eilandengroepen, wijds landschap en enorme bossen. Ook vindt u er kleine, karakteristiek rood geschilderde huisjes, pittoreske woonboten en prachtige landhuizen en kastelen. Sportvissen is een echte traditie in Zweden. Het land biedt veel verschillende mogelijkheden om te vissen, bijvoorbeeld zeevissen langs de kust, vliegvissen in een beek of vissen vanuit een kleine boot op een stil meer. Het ‘allemansrecht’ is uniek in Zweden en maakt een belangrijk deel uit van de Zweedse cultuur. Het allemansrecht betekent dat iedereen het recht heeft om waar dan ook in de Zweedse natuur te verblijven, ook als dat in particulier bezit is. Er zijn veel fiets- en wandelpaden in de natuur. Het grootste ´probleem´ van een gezin op vakantie in Zweden is een keus te maken tussen de leuke activiteiten en toeristische attracties. De meest bekende attracties van Zweden zijn: ‘World of Astrid Lindgren’, Liseberg, Skara Sommerland, Kolmårdens Dyrepark (dierenpark). Daarnaast zijn er nog veel andere attracties. Abba, Bjørn Borg en J-O Waldner zijn wereldberoemd. Zweden heeft een klein inwonertal, maar in het hele land zijn (of waren) mensen te vinden die wereldberoemd zijn om verschillende redenen. Denk maar aan Astrid Lindgrem, Ingmar Bergman, Ingmar Stenmark, Olof Palme, Alfred Nobel en niet te vergeten de Zweedse Koninklijke familie. Er zijn meer dan 300 musea in Zweden. Het zijn veel verschillende musea, maar alle musea zullen u iets nieuws leren of u versteld doen staan. Enkele van de meest bekende musea zijn het Vasa Museum in Stockholm en Skansen, een openluchtmuseum. Kunst is heel belangrijk in Zweden. Denk maar aan Carl Larsson, Bruno Liljefors en Ulrika Hydman-Vallien, dit zijn enkele beroemde Zweedse kunstenaars. Een bezoek aan Zweden is een bezoek aan een land dat veel te bieden heeft. Van een rustige en vredige natuur tot populaire toeristische attracties. Het is een land van contrasten: van hoge bergtoppen tot vlakke dalen, van een klein rood hutje tot een fantastisch kasteel en van de woeste zee tot een afgelegen meer. Zweden is een fantastisch land!
Kort na reservering van uw vakantieverblijf ontvangt u een boekingsbevestiging ter controle. Daarna ontvangt u het officiële huurcontract en deze bevat alle noodzakelijke informatie. Op de eerste pagina vindt u het adres van de de vakantiewoning en het sleuteladres, tezamen met een routebeschrijving (halverwege). Aan de onderzijde van deze pagina vindt u een antwoordkaart, waarop u diverse extra?s kunt bestellen. Tevens ontvangt u een factuur en 2 acceptgirokaarten. Op de factuur staat de vervaldatum voor de betaling. De 1e betaling dient per omgaande te worden voldaan. De 2e betaling moet 40 dagen voor vertrek voldaan zijn. Boekt u binnen 40 dagen voor vertrek, dan betaalt u in een keer de gehele huursom. U dient ervoor zorg te dragen dat de betaling voor uw vertrek uit Nederland is voldaan. U kunt hierbij gebruik maken van bijvoorbeeld telefonische overboeking, spoedbetaling via internet of storten op het postkantoor.
Bij aankomst op het sleuteladres dient u uw huurcontract en uw bewijs van betaling te tonen. Soms zijn stroom-, water en andere bijkomende kosten bij de huurprijs inbegrepen. Indien dit niet het geval is ontvangt u bij aankomst naast de sleutel ook een formulier waarop u bij aankomst en vertrek de meterstanden dient te noteren.
Indien u een boot met motor wilt bestellen dient uw aanvraag minimaal 4 weken voor aankomst binnen te zijn.
Normaal gesproken kunt u op de dag van aankomst vanaf 16.00 uur uw vakantiewoning betrekken. Komt u op een ander tijdstip aan, dan dient u dit vooraf te melden bij het sleuteladres. Gegevens betreffende het sleuteladres vindt u op uw huurcontract.
Op de antwoordkaart kunnen diverse extra zaken besteld worden, echter alleen die zaken die ook in de huisbeschrijving genoemd worden.
Alle vakantiewoningen beschikken over keukengerei (bestek, servies, enz.), geschikt voor het maximale aantal personen dat in de vakantiewoning is toegestaan. Bedlinnen, handdoeken, droogdoeken e.d. dient u zelf mee te brengen of kunt u huren.
U kunt op de afscheurkaart eindschoonmaak bestellen, indien dit in de huisbeschrijving is genoemd.
Alle extra zaken die u wilt bestellen dient u samen met uw geplande aankomsttijd, minimaal 14 dagen voor aankomst door te geven. Indien u een boot met motor wilt bestellen, dan dient deze aanvraag minimaal 4 weken voor aankomst binnen te zijn.
Indien u een vakantiewoning heeft gehuurd waarin huisdieren zijn toegestaan en u bent van plan uw huisdier mee te nemen, houdt u er dan rekening mee dat het een langdurige procedure is alle benodigde toestemmingen voor de invoer van uw huisdier naar Zweden te bemachtigen. Neemt u daarom vroegtijdig contact op met het Zweeds verkeersburo of het Consulaat voor informatie.
Indien u een vakantiewoning in Zweden heeft gereserveerd, dan kunt u of over via Kopenhagen over de Øresundsbrug rijden, of met de veerboot overgaan. Indien u gebruik wilt maken van een overtocht, denkt u er dan aan tijdig uw bootticket te bestellen.
Do you have a discount code ?
Available discount codes
DanCenter A/S - Kronprinsensgade 3, 2. - 1114 København K - Danmark
Tel.: +45 70 13 00 00 - Fax.: +45 70 13 70 70 - CVR: 67324013
Danske Bank Copenhagen - IBAN: DK35 3000 4073 0424 53 - BIC/Swift Code : DABADKKK
U bent hier: Vetlanda, Småland, Zweden, Vakantiehuis 67690, 4 personen
